{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
2.189 visninger | Oprettet:

Hvad skal man? {{forumTopicSubject}}

hey vil lige høre jeres mening herinde..

jeg mødte for et par år siden en pige jeg meget godt kunne lide og sårn set blev ret vild med.. (vi har aldrig kysset eller noget)
men hun virkede ikke intra i et forhold eller at der skulle ske noget som helst..

men vi blev rigtig rigtig gode venner og blev faktisk hinandes bedste venner med et meget nært forhold hvor vi kan tale om stortset alt..

fandt så ud af i fredags af en fælles veninde, som min veninde havde snakket med, at min veninde faktisk har fået følelser for mig! men hun vil dog ikke ødelægge det fantastiske venskab vi har.

Det har jeg ønsket rigtig længe at hun måske ville få, og havde faktisk opgivet det. men ville hellere være hendes bedste ven end hendes ingenting.

men nu ved jeg ikke om jeg skal gøre noget ved det og tage skridtet som hun ikke tør.. er bare ligesom hende og vil ikke ødelægge vore venskab

skal jeg eller ikke reagere på det???


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Strømmen til min udendørs lampe forsvandt da der blev sat en lampe op i entreen. Samt stikkontakter der sidder dårligt i væggene. 1.880 kr.
  • VVS-gas komfur skrift 2.380 kr.
  • Hjælp til at få startet min IRobot med støvsugning og gulvvask op 500 kr.
  • Nedtagning af limet spejl 500 kr.
  • Samle sengeramme, løfte kasser og sofabord i kælderrum og sætte rullegardin op 1.000 kr.
  • Genopretning af skæv betonstolpe 1.600 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Hvad skal man?
Kommentér på:
Hvad skal man?

Annonce