{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
1.454 visninger | Oprettet:

sex - ?? {{forumTopicSubject}}

Hej alle jer der nu er vågne smiley
jeg har lige været sammen med en pige, det er ca 5 gang vi er sammen, men idag gik vi så i seng med hinanden for første gang(sammen) det var alt sammen fint og godt
- MEN , pludselig så siger hun at det er mørkt nu, og godt det ik er hende der skal cykle hjem.(Jeg havde regnet med at jeg skulle sove der ? og især efter vi havde haft sex sammen?) jeg forstår selvfølgeligt en hentydning og spørger om jeg skal tage hjem, hvorefter hun svarer ja, men ik lige nu.. så ligger jeg så og tænker lige, hvis ik nu ? hvornår helved så.?? Så det ender med jeg tager mine ting og går..


mit spørgsmål er så bare, om det var det ? når hun vil ha jeg går efter sex. var det så bare et engangs? jeg synes bare det virkede lidt sært smiley men det måske bare mig ?


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af gardiner 500 kr.
  • Connect washing machine and dryer to circuit 550 kr.
  • Installering af tørretumbler med lidt for kort ledning 500 kr.
  • Lukket for vand og fjernelse af radiatorer 2.000 kr.
  • Vaskemaskine pumper ikke vand ud 1.350 kr.
  • Samle 2 gaderobeskab. 2 dørs. 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  sex - ??
Kommentér på:
sex - ??

Annonce