{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
7.742 visninger | Oprettet:

Blowjob: Skal jeg sluge eller ej? {{forumTopicSubject}}

Hej Baboom!

Efter lang tids kælen og kyssen er tiden nu kommet til, at min kæreste og jeg slet ikke kan holde os fra hinanden og bare må i seng sammen.

Og dertil har jeg et spørgsmål, når det kommer til én af elskovens mange aspekter - nemlig blowjobbet.

Jeg har prøvet det én gang før, og fyren var ellevild og roste, roste og roste mine "evner". Jeg slugte også, og jeg synes, det var superfrækt.

Men spørgsmålet er, om jeg skal sluge nu? Min kæreste elsker nemlig, at jeg er ærbar og jomfruelig, og jeg er lidt i tvivl om, om jeg måske ødelægger hans "billede" af mig, hvis jeg sluger? (Desuden har jeg også selv fået det indtryk, at det mest er noget, de beskidte/billige piger, gør)

Men hvad tror I? Vil han elske det, eller skal jeg lade være? Og tænker drenge lidt, at pigen måske er lidt en afdanket pornopige, hvis hun sluger?

På forhånd tak!


Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Luk og lås af vindue + defekt håndtag 940 kr.
  • Udskifte ballofix - gør klar til udskiftning af køkkenvask 800 kr.
  • Gipsvæg 205 kr.
  • Fiks min radiator 700 kr.
  • Tilslutning af opvaskemaskine i nyt køkken 1.000 kr.
  • Fix af min svigerfars tv 400 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Blowjob: Skal jeg sluge eller ej?
Kommentér på:
Blowjob: Skal jeg sluge eller ej?

Annonce