{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Rengøring 750 kr.
  • Ophængning af 3 lamper 600 kr.
  • Rengøring 450 kr.
  • Elektriker 1.500 kr.
  • Fastgørelse håndvask m.v 2.200 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  ny iphone hjælp
  • #1   25. okt 2012 sæt den til iTunes og gendan fra den sidste sikkerhedskopi. så får du både kontakter, apps og billeder tilbage

  • Søren J
    Søren J Tilmeldt:
    maj 2007

    Følger: 1 Emner: 6 Svar: 104
    #2   25. okt 2012 Hvis du er heldig har du på et tidspunkt lavet et sikkerhedskopi i iTunes hvis du har brugt det.

    Du kan evt tjekke det ved at åbne iTunes og gå ind i 'rediger' --> 'indstillinger' --> 'enheder' og se om der står en sikkerhedskopi fra din gamle telefon.

    Hvis der gør det skal du blot gendanne telefonen til den ønskede sikkerhedskopi og så har du dine kontakter igen.

    Du kan også være heldig at de ligger på dit simkort, hvis de gør det skal du på telefonen gå ind i 'indstillinger' --> 'E-post, kontakter, kalendere' og gå ned i bunden og trykke 'Importer SIM-kontakter"

    Hvis det ikke virker er det nok desværre ikke noget at gøre..


  • #3   25. okt 2012 Har du ikke iCloud, hvis du har slår du det bare til på den nye iphone og synkronisere pg så kommer de ind.!?

Kommentér på:
ny iphone hjælp

Annonce